Бурното време през изминалата нощ доведе до множество сигнали за паднали дървета в София, като най-сериозен инцидент е регистриран в центъра на града.
Сериозна е ситуацията в центъра на София, където на кръстовището на улиците „Васил Априлов“ и „Шейново“ дърво се е стоварило върху два автомобила.
Сигналът за инцидента е подаден минути след полунощ.
На мястото е изпратен и екип на Аварийна помощ към Столична община, който извършва разчистване на района.
Източник: БНТ






