Временна организация на движението се въвежда при 55-ия километър на АМ „Тракия“ на 3 и 4 юни. Причината е подготовка за бъдещи ремонтни дейности по асфалтовата настилка в участъка.
От 07:00 до 20:00 ч. движението при 55-ия км на АМ „Тракия“ ще се осъществява в една лента в двете посоки. Причината е отваряне на „прозорец“ в средната разделителна ивица на магистралата за осигуряване на аварийно преминаване от едното платно в другото.
Промяната в организацията на движение в участъка в Софийска област е свързана с предстоящи ремонтни дейности по асфалтовата настилка.
В рамките на следващите дни ще бъде ограничено преминаването в изпреварващите ленти и в двете платна, като трафикът ще се пренасочва в активните ленти. От пътните власти призовават шофьорите да бъдат внимателни и стриктно да спазват поставената сигнализация.
Източник: АПИ





