Огромно дърво е паднало около 11 часа днес върху три автомобила в центъра на Монтана. Инцидентът е станал в близост до алея „Яворов“.
На място са пристигнали полицейски екипи.
За щастие няма пострадали хора.
Живеещи в близките блокове предполагат, че дървото е паднало заради изгнили корени и заради това, че е било напоено от поройния дъжд през нощта.
Има нанесени щети по автомобилите.
Източник: Нова телевизия





