Сблъсък между два трамвая в София предизвика напрежение и временно затруднение в движението в района на Централна гара.
Инцидентът е станал в участъка в посока бул. „Христо Ботев“, където по неясни към момента причини се ударили мотриси по линии 3 и 13. Засега не е ясно как точно се е стигнало до сблъсъка — дали става дума за техническа неизправност, човешка грешка или проблем в организацията на движението.
На място са били изпратени екипи за установяване на обстоятелствата около произшествието, като районът е временно обезопасен, за да се предотвратят допълнителни инциденти и да се улесни работата на службите.
По първоначална информация няма данни за тежко пострадали.
Очаквайте подробности!






