Момче с тротинетка е блъснало възрастна жена в центъра на София, като инцидентът е довел до временно спиране на трамвайното движение по улица „Граф Игнатиев“.
Пострадалата е транспортирана за медицински преглед, а движението в района впоследствие е възстановено.
На място са пристигнали полицейски екип и линейка. Пострадалата жена е транспортирана за оказване на медицинска помощ.
Движението на трамваите е възстановено след приключване на действията на екипите на място.
Източник: БГНЕС





