Служител на градския автотранспорт се е барикадирал в кабинет в гараж „Земляне“ в София. По случая има полицейска намеса и е изпратен екип на Спешна помощ.
Инцидентът е станал в столичния гараж, където мъжът се е заключил в кабинета на главния инженер. На място са пристигнали полиция и медицински екип.
Към момента няма официална информация за причините, довели до инцидента, нито за състоянието на служителя.
Очаквайте подробности!
Източник: bTV





